دانستنی های مهاجرت

مهاجرت به اسپانیا بدون سرمایه گذاری

مهاجرت به اسپانیا بدون سرمایه گذاری

مهاجرت به اسپانیا بدون سرمایه گذاری با وجود یک‌سری شرایط امکان پذیر است. بنابراین اقامت اسپانیا (از طریق تمکن مالی) نیاز به هیچ  سرمایه گذاری وانتقال پول به اسپانیا را ندارد.  جهت اخذ اقامت کشور اسپانیا برای همه افراد خانواده، فقط باید شرایط مالی وشغلی مناسب خود را در ایران اثبات کنید.

 امکانات رفاهی مناسب و زندگی در یک کشور خوش آب و هوا و آرام باعث علاقه‌مندی بیشتر متقاضیان به کشور اسپانیا است. همچنین زمان دریافت اقامت باین کشور بسیار کوتاه می‌باشد. یعنی با مدارک شغلی ومالی مورد قبول، تنها پنج ماه تا دریافت کارت اقامت اسپانیا برای همه اعضا خانواده‌تان زمان می‌برد.

ارائه خدمات کشور اسپانیا به دارندگان کارت اقامت، بسیار زیاد است. درواقع بعد از گذشت چند سال قادر به اقدام برای اخذ پاسپورت اسپانیا هستید. اما این موضوع قوانین وشرایط مربوط به خود را نیز دارد.

ما در موسسه مهاجرتی توسعه کار، شما عزیزان را در زمینه‌ راه و روش مهاجرت به اسپانیا بدون سرمایه‌گذاری راهنمایی می‌کنیم. پس تا آخر این مقاله برای آشنایی بیشتر در این مورد با ما همراه باشید.

مهاجرت اسپانیا

هزینه مهاجرت به اسپانیا

هزینه زندگی در اسپانیا

هزینه حمل و نقل در اسپانیا

راه های مهاجرت به اسپانیا

مهاجرت کاری به اسپانیا

شغل‌های مورد نیاز در اسپانیا

تحصیل اسپانیا

هزینه تحصیل در اسپانیا

مطالب مرتبط

جهت مشاوره و کسب اطلاعات تخصصی در خصوص اقامت و کاریابی خارجی و انواع ویزا با کارشناسان باتجربه ما در مجموعه توسعه کار تماس بگیرید.

کشورهای حوزه فعالیت توسعه کار

همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *