دانستنی های مهاجرت

مهاجرت به عمان از طریق خرید ملک

مهاجرت به عمان از طریق خرید ملک

مهاجرت به عمان از طریق خرید ملک؛ شیوه‌های متفاوتی جهت مهاجرت به کشور عمان با توجه به شرایط شما وجود دارد. کشورهای عربی مثل عمان معمولا اقامت دائم و تابعیت به مهاجران خارجی نمی‌دهند. درواقع ویزاهایی برای درخواست‌کنندگان صادر و وابسته به شرایط افراد آن را تمدید می‌کند.

مهاجرت به این کشور از طریق سرمایه‌گذاری یکی از روش‌های پرطرفدار می‌باشد. در همین راستا نیز خرید ملک یکی از شیوه‎های سرمایه گذاری در عمان  است. سود این سرمایه‌گذاری و سادگی نسبی مراحل انجام آن علاقه‌مندان زیادی را به سمت این روش می‌برد. هدف بعضی از افراد از سرمایه گذاری در بخش خرید ملک، دریافت اقامت یک کشور خارجی است. اما این کار در همه کشورها باعث اخذ اقامت یا تابعیت یک کشور نمی‌شود.

در کشور عمان شما با خرید و سرمایه‌گذاری در ملک اقامت آن کشور را دریافت می‌کنید. همچنین تا زمان وجود سند ملک به نام خود، اقامت شمانیز تمدید می‌شود. فقط، امکان خرید ملک در همه قسمت‌های کشور عمان را ندارید.

ما  برای آگاهی بیشتر شما عزیزان، در راستای مهاجرت به عمان از طریق خرید ملک و شرایط آن مطالبی تهیه می‌کنیم. پس در این مطلب با ما همراه، و در صورت وجود هرسوال با مشاوران مجرب  موسسه مهاجرتی توسعه کار تماس بگیرید.

شرایط مهاجرت عمان

قوانین مهاجرت به عمان

هزینه اخذ اقامت عمان

اقامت دائم در عمان

مهاجرت به عمان از طریق سرمایه گذاری

شرایط خرید ملک در عمان

مدارک موردنیاز برای خرید ملک در عمان

قیمت خانه در عمان

مطالب مرتبط

جهت مشاوره و کسب اطلاعات تخصصی در خصوص اقامت و کاریابی خارجی و انواع ویزا با کارشناسان باتجربه ما در مجموعه توسعه کار تماس بگیرید.

کشورهای حوزه فعالیت توسعه کار

همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *