دانستنی های مهاجرت

مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری یکی از روش‌های کارآمد برای دریافت اقامت این کشور است. با توجه به این برنامه، شما به‌عنوان سرمایه‌گذار به‌همراه اعضای درجه یک خانواده در کمتر از یک ماه ساکن اسپانیا می‌شوید.

 در چند سال اخیر دولت اسپانیا با برنامه اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری، قصد جذب افراد را از سرتاسر جهان دارد. در این روش شما و خانواده‌تان به‌وسیله سرمایه‌گذاری در خرید املاک و ثبت شرکت، اقامت این کشور را می‌گیرید. بعد از پنج سال نیز امکان اخذ اقامت دائم و بعد از آن شهروندی اسپانیا را به‌دست می‌آورید.

همچنین به‌دلیل وجود دانشگاه‌های پیشرفته و هزینه‌های بسیار پایین تحصیل در این کشور، دانشجویان بسیاری متقاضی مهاجرت به اسپانیا هستند. البته تحصیل در دانشگاه‌های خصوصی، کمی گران‌تر از مراکز آموزشی دولتی است. اما با این حال، هزینه‌ها پایین‌تر از سایر کشورهای اروپایی است.

شما برای تصمیم‌گیری درراستای مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه‌گذاری و تحصیل،  باید از شرایط و هزینه‌ها در این کشور آگاه باشید. در این مقاله، توضیحات کامل‌تری را درباره‌ی این موضوع برای اطلاعات بیشتر شما بیان می‌کنیم.

هزینه مهاجرت به اسپانیا

سرمایه گذاری در اسپانیا

خرید ملک در اسپانیا

مناطق پیشنهادی برای زندگی

مهاجرت به اسپانیا از طریق تمکن مالی

مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری؛ ثبت شرکت

فرآیند و مراحل ثبت شرکت

مزایای مهاجرت به اسپانیا

تحصیل در اسپانیا

تمکن مالی ویزای تحصیلی اسپانیا

مقدار تمکن مالی برای ویزای تحصیلی

امکان کار حین تحصیل در اسپانیا

مطالب مرتبط

جهت مشاوره و کسب اطلاعات تخصصی در خصوص اقامت و کاریابی خارجی و انواع ویزا با کارشناسان باتجربه ما در مجموعه توسعه کار تماس بگیرید.

کشورهای حوزه فعالیت توسعه کار

همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *