دانستنی های مهاجرت

روش‌های مهاجرت به دانمارک

روش‌های مهاجرت به دانمارک

 مهاجرت به دانمارک؛ دانمارک یکی از کشورهای مرفه در حوزه اسکاندیناوی شناخته می‌شود. هم‌چنین دانمارک به‌خاطر درآمد بالای مردم، در رتبه اول جهان و از لحاظ درآمد سرانه در رتبه هفتم قرار دارد.  طبق بررسی‌ها، مردم آن همیشه به‌عنوان شادترین مردم با کمترین فساد اداری در جهان به‌شمار می‌آیند.

برای مهاجرت به دانمارک و اخذ اقامت این کشور از شیوه‌های مختلفی مثل تحصیل، کار، سرمایه‌گذاری استفاده می‌شود. به‌طور کلی اقامت دانمارک از طریق تحصیل یکی از بهترین  روش‌های مهاجرتی می‌باشد. زیرا فرصت مطالعاتی زیادی برای دانشجویان مهاجر در مقاطع مختلف دانشگاه‌ها ارائه می‌شود. همچنین با وجود نرخ بیکاری پایین در دانمارک، فرد به‌سرعت اجازه‌ی تبدیل ویزای تحصیلی خود  به ویزای کاری را دارد.

با این وجود مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور بین کشورهای اروپایی  یکی از پر سود‌ترین‌ها شناخته می‌شود. سرمایه‌گذاری در کشور دانمارک به‌صورت مستقیم باعث دریافت اقامت نمی‌شود. فرد متقاضی برای اقامت دائم دانمارک  باید بعد از نه سال حضور در این کشور و پرداخت مالیات اقدام به اخذ پاسپورت کند.

همچنین وجود امنیت شغلی، شاخص بالای کیفیت اقتصاد و توازن بین درآمد و خرج زندگی، باعث جذب نیروی کار در دانمارک می‌شود. بنابراین دانمارک بهترین گزینه برای علاقه‌مندان به زندگی در یک کشور ایده‌آل است. با همراهی ما در این مطلب با مشاغل مورد نیاز، انواع ویزای کار و اطلاعات جامعی  درباره روش‌های مهاجرت به دانمارک آشنا می‌شوید.

استارت آپ دانمارک

مزیت دریافت ویزای استارتاپ

مهاجرت به دانمارک از طریق کار

مشاغل مورد نیاز در دانمارک

اعزام نیروی کار به دانمارک

اعزام پزشک به دانمارک

مهاجرت دندانپزشکان به دانمارک

شرایط مهاجرت به دانمارک برای پرستاران

شرایط گرفتن اقامت دانمارک

شرایط کار پرستاری در دانمارک

اقامت دانمارک از طریق تمکن مالی

مدارک لازم اقامت دانمارک از طریق تمکن مالی

هزینه مهاجرت به دانمارک

مدرک زبان برای مهاجرت به دانمارک

مطالب مرتبط

جهت مشاوره و کسب اطلاعات تخصصی در خصوص اقامت و کاریابی خارجی و انواع ویزا با کارشناسان باتجربه ما در مجموعه توسعه کار تماس بگیرید.

کشورهای حوزه فعالیت توسعه کار

همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *