دانستنی های مهاجرت

مهاجرت به نروژ

مهاجرت به نروژ

مهاجرت به نروژ؛ نروژ  یک کشور اروپایی در همسایگی با کشورهای سوئد، فنلاند و روسیه است. در این سال‌ها، نروژ چندین بار در گزارش سازمان ملل به‌عنوان یکی از بهترین کشورها برای زندگی،  طبقه‌بندی می‌شود. این رتبه‌ با توجه به معیارهایی مثل میزان امید به زندگی، حقوق و درآمد افراد، حقوق بشر و آزادی فرهنگی، تعیین می‌شود.

 این کشور در حوزه اسکاندیناوی دارای حداقل آمار جرم و جنایت، نرخ بالای سواد و دارای ثروت بالایی نیز است. برنامه رفاهی در نروژ بسیار عالی و از همه افراد شاغل توانمند حمایت می‌کند. به‌دلیل مزیت‌های بالا و دیگر ویژگی‌های مثبت نروژ، آمار مهاجرت به این کشور روبه افزایش است.

اکنون در “اسلو” پایتخت نروژ بیش از ۶۲۰ هزار نفر ساکن هستند. بیشتر از ۳۳ درصد از این تعداد را افراد مهاجر تشکیل می‌دهند. در این سال‌ها به‌خاطر آمار بالای مهاجرت به نروژ، این کشور را در کنار سوئد می‌توان چند فرهنگی نامید. در این مقاله درباره‌ی روش‌ها و قوانین مهاجرت به نروژ  برای شما عزیزان توضیح می‌دهیم.

 

همه چیز درباره مهاجرت به نروژ

روش‌های مهاجرت به نروژ

قوانین مهاجرت به نروژ

مزایا و معایب مهاجرت به نروژ

کاریابی نروژ

شغل های مورد نیاز در نروژ

مهاجرت به نروژ از طریق تخصص

وکیل برای مهاجرت به نروژ

مطالب مرتبط

جهت مشاوره و کسب اطلاعات تخصصی در خصوص اقامت و کاریابی خارجی و انواع ویزا با کارشناسان باتجربه ما در مجموعه توسعه کار تماس بگیرید.

کشورهای حوزه فعالیت توسعه کار

همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *