استرالیا, بیشتر بدانیم

سازمان ارزشیابی VETASSESS

سازمان ارزشیابی VETASSESS

سازمان VETASSESS یکی از مهمترین سازمانهای ارزشیابی آموزشهای فنی و حرفه ای در استرالیا است. این سازمان در مسیر دستیابی به اهداف و تبیین آموزش و ارزشیابی مهارت افراد، آموزشگاه ها، و گروه های صنعتی در سراسر جهان نقش بسزائی دارد.


بخش خدمات مشاوره ای سازمان VETASSESS تحقیقات آموزشی، ارزیابی و توسعه و تکمیل پروژه ها را عهده دار است. تیم مشاوران این سازمان در تعیین سیاستها و توسعه محصولات، انجام مذاکرات، مدیریت پروژه و توصیه درموردطیف وسیعی ازمسائل مربوط به ارزیابی، آموزش و پرورش نقش بسزائی دارند.
سازمان ارزشیابی VETASSESدر فرایند درخواست و تشکیل پرونده های مهاجرت مهارتی که بر اساس کسب امتیاز هستند، مسئولیت ارزشیابی و معادل سنجی مهارت متقاضیان و مشاغل آنها را بعهده دارد.
در سازمان ارزشیابی VETASSES مشاغل به دو دسته مشاغل عمومی حرفه ای و مشاغل فنی و حرفه ای تقسیم شده اند. پیش از اقدام و تشکیل پرونده در سازمان ارزشیابی VETASSES باید نوع حرفه و شغل تعیین گردد.

 

شرایط لازم برای اقدام از سازمان VETASSES

√ متقاضی باید شهروند و یا اقامت دائم کشوری بغیر از استرالیا باشد
√ متقاضی باید قصد داشته باشد برای یکی از ویزا های مهاجرت از طریق مهارت، حمایت کارفرما، حمایت منطقه ای و یا ویزا های موقت فارغ التحصیلان دانشگاه های استرالیا و یا ویزای زیر کلاس موقت ۴۵۷ کار اقدام نماید.
√ متقاضی باید دارای مدرک حداقل کارشناسی در حوزه کاملا مرتبط با حرفه خود را دارا باشد
√ متقاضی باید حداقل یکسال سابقه کار در ۵ سال گذشته داشته باشد. که با حرفه ی خود کاملاً مرتبط باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *