دانستنی های مهاجرت

اسکیل ورکر کانادا

اسکیل ورکر کانادا

اسکیل ورکر کانادا؛ سالانه افراد زیادی به‌دلیل پیشرفت در شغل و افزایش درآمد، علاقه‌مند مهاجرت به کانادا هستند.  در همین راستا کانادا نیز با کمبود نیروی کار روبه‌رو است. به‌همین خاطر قسمت زیادی از نیاز خود به نیروی کار را از طریق مهاجران تامین می‌کند. آمار مهاجرت کاری به کانادا هم به‌دلیل وجود این شرایط، در این سال‌ها افزایش یافته است.

کانادا اهداف مهاجرتی خود را افزایش و حالا در سه سال آینده بیش از ۱.۲ میلیون مقیم دائم جدید قبول می‌کند. همچنین در این سال‌ها، روش‌های متنوعی برای مهاجرت کاری به کانادا توسط دولت برای افراد با شرایط مختلف مشخص شد. برای مثال شما با تجربه و تخصص لازم در زمینه‌ی شغلی، قادر به اخذ ویزای اسکیل ورکر و مهاجرت  هستید. درواقع کانادا با تعیین این روش، در جستجوی افراد ماهر در مشاغل مختلف برای تکمیل نیروی کار خود است.

ما در این مقاله، شما را برای دستیابی به ویزای اسکیل ورکر کانادا و آگاهی از شرایط آن راهنمایی می‌کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه در قسمت “ارتباط با ما” با مشاوران مجرب موسسه مهاجرتی توسعه کار در تماس باشید.

لیست اسکیل ورکر کانادا

لیست مشاغل ایالت ساسکاچوان

نمره آیلتس برای اسکیل ورکر کانادا

اسکیل ورکر استانی کانادا

اسکیل ورکر کبک

اقامت کانادا از طریق اسکیل ورکر

جدول اسکیل ورکر کانادا

تفاوت اسکیل ورکر و اکسپرس انتری

سیستم امتیاز بندی اسکیل ورکر

اخذ ویزای کار کانادا

مطالب مرتبط

جهت مشاوره و کسب اطلاعات تخصصی در خصوص اقامت و کاریابی خارجی و انواع ویزا با کارشناسان باتجربه ما در مجموعه توسعه کار تماس بگیرید.

کشورهای حوزه فعالیت توسعه کار

همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *