دانستنی های مهاجرت

اسکیل ورکر کانادا

اسکیل ورکر کانادا

اسکیل ورکر کانادا؛ سالانه افراد زیادی به‌دلیل پیشرفت در شغل و افزایش درآمد، علاقه‌مند مهاجرت به کانادا هستند.  در همین راستا کانادا نیز با کمبود نیروی کار روبه‌رو است. به‌همین خاطر قسمت زیادی از نیاز خود به نیروی کار را از طریق مهاجران تامین می‌کند. آمار مهاجرت کاری به کانادا هم به‌دلیل وجود این شرایط، در این سال‌ها افزایش یافته است.

کانادا اهداف مهاجرتی خود را افزایش و حالا در سه سال آینده بیش از 1.2 میلیون مقیم دائم جدید قبول می‌کند. همچنین در این سال‌ها، روش‌های متنوعی برای مهاجرت کاری به کانادا توسط دولت برای افراد با شرایط مختلف مشخص شد. برای مثال شما با تجربه و تخصص لازم در زمینه‌ی شغلی، قادر به اخذ ویزای اسکیل ورکر و مهاجرت  هستید. درواقع کانادا با تعیین این روش، در جستجوی افراد ماهر در مشاغل مختلف برای تکمیل نیروی کار خود است.

ما در این مقاله، شما را برای دستیابی به ویزای اسکیل ورکر کانادا و آگاهی از شرایط آن راهنمایی می‌کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه در قسمت “ارتباط با ما” با مشاوران مجرب موسسه مهاجرتی توسعه کار در تماس باشید.

اسکیل ورکر کانادا و اخذ ویزای کار

برنامه اسکیل ورکر برای افراد در جستجوی ویزای کار در کشور کانادا مناسب است. این ویزا سبب اقامت شما به‌مدت مشخص و فعایت در مهارت‌های خاص می‌شود. برای اخذ ویزای کار کانادا، ابتدا باید یک پیشنهاد شغلی معتبر از یک کارفرما در کانادا دریافت کنید. این پیشنهاد شامل جزئیاتی مانند نام شغل، حقوق و مزایا، و شرایط کاری است.

بعد از دریافت پیشنهاد شغلی، باید اقدامات لازم برای اخذ مجوز کار از راه اسکیل ورکر کانادا  را انجام دهید. این شامل تکمیل فرم‌های مربوطه، ارائه مدارک لازم، و پرداخت هزینه‌ها است. سپس مجوز کار شما توسط مراجع مهاجرت کانادا بررسی می‌شود.

برای اخذ ویزای کار کانادا به‌عنوان اسکیل ورکر، باید مهارت‌ها، تجربه کاری و سوابق تحصیلی مرتبط با شغل خود را به‌روزرسانی کنید. همچنین شما باید زبان انگلیسی یا فرانسوی را به‌طور قابل قبولی مسلط باشید. موفقیت در اخذ ویزای کار  به‌عنوان اسکیل ورکر نیازمند رعایت مراحل مهمی است.

ابتدا، باید مهارت‌های خود را در زمینه مورد نظر تقویت کنید. این شامل دریافت دوره‌های آموزشی، کسب تجربه کاری در زمینه مربوطه و گواهی‌های معتبر است. در آخر پس از تکمیل مراحل و تأیید نهایی، شما قادر به اخذ ویزای کار کانادا و مهاجرت هستید.

اسکیل ورکر کانادا؛ اخذ ویزای کار
اسکیل ورکر کانادا؛ اخذ ویزای کار

لیست اسکیل ورکر کانادا

لیست اسکیل ورکر کانادا  شامل شغل‌ها و مهارت‌های مورد نیاز برای ورود به کانادا در قالب یک برنامه مشخص است. این برنامه توسط دولت کانادا تعیین و به افراد علاقه‌مند به کار و زندگی در این کشور، امکان مهاجرت را می‌دهد. طبق این لیست  کشور کانادا به نیروی کار متخصص واجد مهارت به‌طور فزاینده نیاز دارد. این شغل‌ها در زمینه‌های مختلف از جمله فناوری اطلاعات، مهندسی، بهداشت و درمان، ساخت و ساز و غیره قرار دارند.

برای شرکت در برنامه لیست skilled worker، ابتدا باید از مهارت‌های لازم برای شغل موردنظر، برخوردار باشید. سپس از طریق سیستم اکسپرس انتری به  اسکیل ورکر درخواست بدهید. پس از ارسال درخواست، امتیاز‌هایی را بر اساس عواملی مانند سن، تحصیلات، تجربه کاری و زبان به شما تخصیص می‌دهند.

درصورت اخذ امتیاز کافی در این برنامه،  به لیست اسکیل ورکر کانادا اضافه می‌شوید. اما شغل‌ها در این لیست شاید در طول زمان تغییر و شغل‌هایی به آن افزوده یا حذف شوند. بنابراین باید در دوره‌های آموزشی و توانمندسازی برای به‌روزرسانی مهارت‌های خود همگام با بازار کار کانادا شرکت کنید.

اسکیل ورکر کانادا؛ شغل‌های مهندسی در لیست اسکیل ورکر
اسکیل ورکر کانادا؛ شغل‌های مهندسی در لیست اسکیل ورکر

لیست مشاغل ایالت ساسکاچوان

ایالت ساسکاچوان در کانادا یکی از مناطق با فرصت‌های شغلی بسیاری در آن است. در اینجا لیستی از مشاغل مختلف را به‌طور ساده برای شما توضیح می‌دهیم.

کارگر ماهر: افراد دارای مهارت‌های تخصصی خاصی در زمینه‌ی ساختمانی یا صنعتی جزو این دسته هستند. این شغل شامل برخی از حرفه‌ها مانند بناکار، لوله‌کش، الکتریکی، نقاش، نجار و غیره می‌شود.

 مراقب امنیت: مراقبان امنیت مسئولیت حفظ امنیت و سلامت مکان‌های عمومی و خصوصی را دارند. آن‌ها با استفاده از دوربین‌های مداربسته، پیمانکاران امنیتی و سایر تجهیزات مربوطه، نظارت می‌کنند.

مربی ورزشی: مربی ورزشی  باید در رشته‌های ورزشی مانند فوتبال، هاکی، بسکتبال و غیره دارای مهارت باشد.

 پرستار: پرستاران با مهارت‌های پزشکی و مراقبتی به بیماران در مراکز بهداشتی و خانه‌های سالمندان کمک می‌کنند.

معلم: معلمان در مدارس و دانشگاه‌ها تدریس  و دانش‌آموزان را در یادگیری موضوعات مختلف همراهی می‌کنند. آن‌ها باید مهارت‌های تدریس، آموزش و توجه به نیازهای هر دانش‌آموز را دارا باشند.

این‌موارد تنها چند مثال از مشاغل موجود در ایالت ساسکاچوان است. همچنین، احتمالا در طول زمان و با توسعه اقتصادی، مشاغل جدیدی نیز در راستای اسکیل ورکر کانادا ایجاد می‌شوند.

اسکیل ورکر کانادا؛ شغل پرستاری در ایالت ساسکاچوان
اسکیل ورکر کانادا؛ شغل پرستاری در ایالت ساسکاچوان

نمره آیلتس برای اسکیل ورکر کانادا

اسکیل ورکر استانی کانادا

اسکیل ورکر کبک

اقامت کانادا از طریق اسکیل ورکر

جدول اسکیل ورکر کانادا

تفاوت اسکیل ورکر و اکسپرس انتری

سیستم امتیاز بندی اسکیل ورکر

مطالب مرتبط

جهت مشاوره و کسب اطلاعات تخصصی در خصوص اقامت و کاریابی خارجی و انواع ویزا با کارشناسان باتجربه ما در مجموعه توسعه کار تماس بگیرید.

کشورهای حوزه فعالیت توسعه کار

همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *