دانستنی های مهاجرت

اقامت نروژ از طریق تمکن مالی

اقامت نروژ از طریق تمکن مالی

اقامت نروژ از طریق تمکن مالی؛ اقامت در کشورهای اروپایی همیشه برای افراد در جستجوی زندگی بهتر در خارج از کشور، جذابیت دارد. اما، به‌دلیل قوانین سخت‌گیرانه، برای کسب اقامت در بسیاری از کشورها نیاز به پرداخت هزینه‌های بالا و انجام فرآیندهای پیچیده است. برای اخذ اقامت در نروژ از راه تمکن مالی، شما باید حداقل ۲۵۰،۰۰۰ نروژی را در حساب بانکی خود دارا باشید.

برای این منظور، شما باید از طریق فروش اموال خود، پس انداز و یا هر منبع مالی دیگری، به این مبلغ برسید. پس از واریز این مبلغ در حساب بانکی خود، شما قادر به بهره‌مندی از دوره یک ساله اقامت در نروژ هستید. اقامت در نروژ از این طریق به شما فرصتی برای زندگی در یکی از بهترین کشورهای جهان را می‌دهد.

شما با دریافت اقامت در نروژ، به آسانی به بیمه‌های اجتماعی، خدمات پزشکی رایگان و بسیاری از امکانات عمومی دسترسی پیدا می‌کنید. همچنین برای اقامت نروژ از طریق تمکن مالی، شما نیاز به وکیل خبره در امور اقامت در این کشور دارید. وکیل در فرآیند کسب اقامت‌ به شما کمک و راهنمایی می‌کند. همچنین برای آگاهی از به‌روزترین اطلاعات در زمینه اقامت نروژ به سایت مهاجرتی این کشور regjeringen.no مراجعه نمائید.

اقامت نروژ از طریق تمکن مالی؛ شرایط اقامت در کشور نروژ

نروژ یکی از کشورهای دلنشین و آرام اروپا  با طبیعت خیره‌کننده‌اش و سیستم اجتماعی پیشرفته جذابیت‌های زیادی دارد. چند نمونه از شرایط مهاجرت به کشور نروژ را در ادامه می‌خوانیم:

ویزای کاری: برای اشتغال در کشور نروژ، نیاز به یک ویزای کاری دارید. این ویزا باید توسط کارفرما نروژی شما برای شغلی خاص درخواست شود.

ویزای تحصیلی: برای تحصیل در دانشگاه‌های نروژ برای ویزای تحصیلی درخواست دهید. در این‌صورت، باید قبولی از دانشگاه موردنظر و مالیات کافی را اثبات کنید.

ویزای خانوادگی: برای همسر یا فرزندان خود برای همراهی شما در این کشور، قادر به درخواست ویزای خانوادگی هستید.

ویزای توریستی: برای کوتاه مدت‌ترین اقامت در نروژ، قادر به تقاضای ویزای توریستی هستید. این ویزا معمولاً برای 90 روز سفر شما به این کشور صادر می‌شود

اقامت دائم: برای اقامت دائم در نروژ، شما باید مدت زمان مشخصی در کشور کار یا تحصیل کنید. همچنین درراستای اقامت نروژ از طریق تمکن مالی از پس هزینه‌ها بربیایید.

زبان نروژی: برای اقامت دائم یا تابعیت نروژ، شما باید زبان نروژی را به خوبی یاد بگیرید. در نهایت، برای اقامت در نروژ، باید به دقت شرایط مربوطه را مطالعه و مراحل موردنیاز را پیش ببرید.

اقامت نروژ از طریق تمکن مالی؛ یادگیری زبان نروژی
اقامت نروژ از طریق تمکن مالی؛ یادگیری زبان نروژی

اقامت نروژ از طریق تمکن مالی؛ مزایای مهاجرت به نروژ

مهاجرت به کشورهای اروپایی همیشه یک موضوع پرطرفدار میان افراد در سراسر جهان است. یکی از مقصدهای جذاب و پیشرفته برای مهاجرت، کشور نروژ است. این کشور شمالی دارای مزایای بسیاری برای مهاجران است. در ادامه به برخی از مزایای مهاجرت به نروژ اشاره می‌شود:

سیستم بهداشت و درمان عالی

نروژ با یک سیستم بهداشت و درمان عالی و به همه شهروندان و مهاجران ارائه می‌شود. خدمات درمانی رایگان یا با کمترین هزینه دردسترس هستند.

 

تحصیلات بالا

نروژ دارای دانشگاه‌های برجسته‌ای با تدریس تعداد از درس‌ها به زبان انگلیسی است. مهاجران دارای فرصت برای تحصیل در مقاطع مختلف با هزینه کمتر می‌باشند.

 

سطح زندگی بالا

نروژ یکی از کشورهای با سطح زندگی بالا و کیفیت زندگی مطلوب است. این کشور به‌عنوان یکی از ایمن‌ترین جاها در جهان شناخته می‌شود. اقامت نروژ از طریق تمکن مالی نیز در این کشور وجود دارد.

 

حقوق کاری

مهاجران در نروژ حقوق کاری عالی دارند. قوانین کاری منصفانه‌ای برای کارگران وجود دارد.

محیط زیست طبیعی

نروژ دارای طبیعتی استثنایی با کوه‌ها، دریاچه‌ها، و مناظر طبیعی فراوان است.

مهاجرت نسبتا آسان

نروژ یکی از کشورهایی نسبتا آسان در مهاجرت است. به‌خصوص برای افراد با تخصص‌های موردنیاز در بازار کار مهاجرت راحت‌تر می‌باشد.

 

اقامت نروژ از طریق تمکن مالی؛ کشور زیبای نروژ
اقامت نروژ از طریق تمکن مالی؛ کشور زیبای نروژ

اقامت نروژ از طریق تمکن مالی؛ هزینه مهاجرت به نروژ

اقامت نروژ از طریق تمکن مالی؛ اقامت دائم در نروژ

اقامت نروژ از طریق تمکن مالی؛ سرمایه گذاری در نروژ

اقامت نروژ از طریق تمکن مالی و خرید ملک
اقامت نروژ از طریق ثبت شرکت

اقامت نروژ از طریق تمکن مالی؛ افتتاح حساب در نروژ

مطالب مرتبط

جهت مشاوره و کسب اطلاعات تخصصی در خصوص اقامت و کاریابی خارجی و انواع ویزا با کارشناسان باتجربه ما در مجموعه توسعه کار تماس بگیرید.

کشورهای حوزه فعالیت توسعه کار

همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *