دانستنی های مهاجرت

حقوق کارگر ساده در عمان ✅ آشنایی با شرایط 2024

حقوق کارگر ساده در عمان

حقوق کارگر ساده در عمان، کشوری در شبه‌جزیره عربی، با توجه به سیاست‌های کاری و قوانین مشاغل، تنظیم شده‌اند. درآمد کارگران در عمان از جمله حقوق پایه، اضافه کاری، مرخصی سالیانه و مزایای اضافی مانند بیمه‌های اجتماعی تعیین می‌شود. میزان حقوق پایه بسته به نوع شغل و صنعت مختلف متغیر است. علاوه‌بر حقوق پایه، اضافه کاری در صورت اشتغال کارگر در اوقات غیرکاری یا بیش از حد معین، با دستمزد اضافی ارائه می‌شود.

 مزایای دیگری مانند مرخصی سالیانه نیز برای کارگران درراستای برخورداری از استراحت کافی تعیین شده‌اند. همچنین، مزایای اضافی مانند بیمه‌های اجتماعی برای پوشش خدمات درمانی و سایر زمینه‌ها ارائه و جزء حقوق کارگران محسوب می‌شوند. در این سیاست، حقوق کارگر ساده در عمان به عوامل مختلفی نظیر نوع شغل، سطح تجربه، صنعت و قوانین کاری بستگی دارد.

در کشور عمان حقوق کارگران حفظ و آن‌ها درصورت سرپیچی کارفرمایان امکان شکایت و اخذ حق خود را دارند. وکلای مجرب در موسسه کاریابی توسعه کار شما را درراستای مهاجرت به عمان و آگاهی از قوانین کار راهنمایی می‌کنند.

حقوق کارگر ساده در عمان؛ درآمد کارگران

درآمد کارگران در عمان، طبق مقرراتی تنظیم و تأثیر مستقیمی بر زندگی و شرایط کاری آن‌ها دارد. دراین کشور، وزارت کار و رفاه اجتماعی مسئول نظارت و تنظیم موارد مربوط به حقوق کارگران است. درآمد پایه شامل حقوق حداقل، ساعات کاری، استراحت، مرخصی سالیانه و تعطیلات رسمی می‌شود. همچنین، قوانین مربوط به ایمنی و بهداشت در محیط کار نیز جزء حقوق کارگر ساده در عمان محسوب می‌شود.

تقریبا حقوق کارگر در عمان حدود 150 تا 250 ریال این کشور در سال 2023 است. حقوق کارگر ساده در عمان به پول ایران نیز در آگوست 2023، حدودا 26 میلیون تومان محاسبه می‌شود. درواقع طبق رقم قبلی دستمزد روزانه کارگر ساده در عمان حدودا معادل 900 هزار تومان است. در عمان همچنین میانگین حقوق کارگران در بخش دولتی هفت درصد بیشتر از مشاغل در بخش‌های خصوصی است.

طبق قانون کار عمان، کارگران مهاجر نیز حقوق و مزایای قانونی را از جمله تساوی در حقوق با افراد شاغل داخلی دارند. همچنین، در صورت اخراج یا پایان خدمت، تعویض کار یا پرداخت تعویضی نیز انجام می‌شود. بهره‌گیری از کار کودکان تحت هر شکلی ممنوع و کارگران زیر ۱۸ سال حق ادامه آموزش و تحصیل خود را دارند.

درمجموع، حقوق کارگران در عمان تحت قوانین کاملی برای ایجاد محیطی عادلانه و انسانی در کارتنظیم شده‌اند. این تغییرات نشان از تمایل دولت به بهبود شرایط کارگران و ارتقاء سطح زندگی آن‌ها دارد.

درآمد کارگران در عمان؛ حقوق کارگران
درآمد کارگران در عمان؛ حقوق کارگران

حقوق کارگر ساده در عمان؛ مراحل اشتغال به کار

مراحل مشخصی برای تسهیل فرآیند اشتغال به کار باید دنبال شوند. این مراحل به طور کلی شامل موارد زیر می‌شوند:

جستجوی شغل

ابتدا باید به جستجوی فرصت‌های شغلی در عمان بپردازید. دراین راستا از منابع آنلاین، وب‌سایت‌های استخدامی، روزنامه‌ها و شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید.

 

تهیه مدارک

پس از انتخاب شغل موردنظر، باید مدارک موردنیاز را تهیه کنید. این شامل رزومه، نامه انگیزه، مدارک تحصیلی و تجربیات کاری می‌باشد.

 

درخواست ویزا

برای ورود به عمان به‌عنوان کارمند، باید ویزای مخصوص کار درخواست کنید. این ویزا معمولاً توسط کارفرما یا نماینده آن تقاضا می‌شود.

 

مصاحبه شغلی

پس از تایید درخواست ویزا، احتمالا به مصاحبه شغلی دعوت شوید. در این مرحله، توانایی‌ها، تجربیات و شایستگی‌های شما بررسی می‌شوند.

 

تایید ویزا و ورود به عمان

پس از پاسخگویی به نیازهای کارفرما و موفقیت در مصاحبه، ویزای کار به شما اعطا می‌شود. با این ویزا اجازه‌ی  ورود به عمان و اشتغال را دارید.

 

ثبت نام و اقامت

پس از ورود به عمان، باید به اداره مهاجرت مراجعه و فرآیند ثبت نام و اخذ اقامت را آغاز کنید. این اقامت به مدت معینی صادر و باید در طول آن معاش خود را تضمین کنید.

حقوق کارگر ساده در عمان؛ ورود و شروع کار در عمان
حقوق کارگر ساده در عمان؛ ورود و شروع کار در عمان

درآمد کارگران در عمان؛ مزایای کار

عمان، یکی از جواهرهای شاخص خلیج فارس و برای کارآفرینان و تازه واردان به بازار اشتغال، فرصت‌های فراوانی را به ارمغان می‌آورد. مزایای کار در این کشور به شرح زیر است:

پایداری اقتصادی

اقتصاد پایدار و تنوع بخش‌های مختلف اقتصادی، امکانات مناسبی برای کار و سرمایه‌گذاری فراهم می‌کند.

محیط کاری مناسب

کشور عمان برای توسعه کسب و کارها، محیطی مناسب و پویا فراهم و باعث جذب بسیاری از کارآفرینان است.

درآمد بالا

حقوق کارگر ساده در عمان و دستمزد مناسب، به تناسب با هزینه‌های زندگی، از جذابیت‌های کاری در این کشور به حساب می‌آید.

عدم مالیات درآمدی

عدم وجود مالیات درآمدی برای کارگران خارجی، بهترین ویژگی در جذب نیروهای کاری است.

تنوع فرهنگی

محیط فرهنگی گوناگون، افراد را به تعامل تشویق و این تجربه، به کارآفرینان برای به‌کارگیری دیدگاه‌های جدید در کار خود کمک می‌کند.

بنیادهای زیرساختی عالی

بنیادهای زیرساختی پیشرفته شامل تجهیزات فناوری اطلاعات، حمل‌و نقل عمومی و شبکه‌های ارتباطی پیشرفته، محیط کاری را تسهیل می‌کند.

امنیت

به‌خاطر امنیت بالا در کشور عمان، کارآفرینان به آرامی و بدون نگرانی‌های امنیتی، کسب و کار خود را توسعه می‌دهند.

زندگی آرام و طبیعت زیبا

مناظر طبیعی زیبا و فرصت‌های تفریحی متنوع، کارگران را به سبک زندگی آرام و متعادل ترغیب می‌کند.

حقوق کارگر ساده در عمان؛ مزایای کار در عمان
حقوق کارگر ساده در عمان؛ مزایای کار در عمان

شغل‌های مورد نیاز عمان برای کارگران

در کشور عمان، بازار اشتغال به‌سرعت در حال توسعه و ایجاد فرصت‌های شغلی برای کارگران اهمیت بالایی دارد. شغل‌های مورد نیاز در این کشور به‌دلیل توسعه بخش‌های مختلف اقتصادی متنوع می‌باشند. بخش‌های مهم شامل ساخت‌و ساز، تجارت، گردشگری، صنعت نفت و گاز، بهداشت و درمان و آموزش است.

صنعت ساخت‌و ساز به دلیل توسعه، نیاز به کارگران ماهر در زمینه‌های مختلف از جمله مهندسین، معماران، نجاران و لوله کش‌ها دارد. همچنین، بخش گردشگری به دلیل جاذبه‌های طبیعی و تاریخی، نیاز به کارگران در هتل‌ها، رستوران‌ها و خدمات گردشگری دارد. صنعت نفت و گاز نیز از مهم‌ترین بخش‌های اقتصادی عمان و نیاز به مهندسان نفت، کارشناسان حفاری و تخصص‌های مرتبط دارد. در زمینه بهداشت و درمان، پرستاران، دکترها و کادر پزشکی مورد نیاز هستند.

آموزش در عمان دارای اهمیت و نیاز به معلمان، مدرسین در حوزه‌های مختلف از جمله فنی، حرفه‌ای و علمی وجود دارد. در نتیجه، کارگران متخصص در این زمینه‌ها، توانایی بهره‌برداری از از فرصت‌های شغلی در عمان را دارند. برای اطلاعات بیشتر در زمینه اقامت و حقوق کارگر ساده در عمان به سایت معتبر این کشور omanportal.gov.om مراجعه نمائید.

حقوق کارگر ساده در عمان؛ مشاغل در هتل‌های عمان
حقوق کارگر ساده در عمان؛ مشاغل در هتل‌های عمان

تعطیلات رسمی و تعطیلات هفتگی

عمان، یکی از کشورهای خلیج فارس، دارای تعطیلات رسمی و هفتگی برای کارگران است. در این کشور، تعطیلات رسمی به مناسبت رویدادهای مذهبی و ملی تعیین می‌شوند. برخی از تعطیلات مذهبی مثل عید فطر و قربان به مدت چند روز به صورت عمومی تعیین می‌شوند. در این تعطیلات عمومی خانواده‌ها و دوستان کنار هم جمع و جشن می‌گیرند.

همچنین، روزهای ملی مانند سالگرد تأسیس کشور نیز به‌عنوان تعطیلات رسمی تعیین می‌شوند. درطول هفته نیز، جمعه تعطیل رسمی در عمان و این روز به عنوان تعطیلات هفتگی برای کارگران محسوب می‌شود. درطول سایر روزهای هفته، وقت کاری را به طور عمومی از ساعت هشت صبح تا یک بعد از ظهر در نظر می‌گیرند.

البته، در برخی بخش‌ها و صنایع وقت کاری در راستای اقامت عمان متفاوت می‌باشد. تعطیلات در عمان، علاوه‌بر ایجاد فرصتی برای استراحت و تفریح مردم، به‌عنوان موقعیتی برای تقویت وحدت ملی و ارتباطات اجتماعی عمل می‌کند. این تعطیلات به‌عنوان عناصری از فرهنگ و زندگی اجتماعی مردم عمان تاثیرگذاری دارند. همچنین نقش مهمی در تقویت ارتباطات خانوادگی و اجتماعی ایفا می‌کنند.

حقوق کارگر ساده در عمان؛ تعطیلات رسمی
حقوق کارگر ساده در عمان؛ تعطیلات رسمی
حقوق کارگر ساده در عمان؛ مرخصی‌های سالیانه

در عمان، حق مرخصی سالیانه برای کارگران به‌عنوان یکی از حقوق کاری اساسی مورد توجه قرار دارد. با برخورداری از این حق، کارگران پس از یک دوره زمانی کاری از شغل خود، به استراحت و تفریح می‌پردازند. میزان و شرایط حق مرخصی بر اساس قوانین کاری و توافقنامه‌ها متفاوت است. اما به‌طور عمومی به اصول زیر عمل می‌شود:

مدت زمان مرخصی

معمولاً کارگران پس از یک دوره زمانی مشخص کاری، از حق مرخصی سالیانه بهره‌مند می‌شوند. این دوره زمانی معمولاً یک سال شمسی (365 روز) است.

 

میزان مرخصی

میزان مرخصی معمولاً بر اساس زمان کارکرد شغلی کارگر تعیین می‌شود. معمولا، برای هر ماه کارکرد، مقداری از مرخصی تعیین می‌شود. بنابراین، افراد با افزایش کار حق مرخصی بیشتری نیز دارند.

 

پرداخت حقوق در دوره مرخصی

درطول مرخصی، کارگران حقوق خود را معمولاً دریافت می‌کنند.

 

استفاده از مرخصی

کارفرما و کارگر معمولاً درمورد زمان استفاده از مرخصی توافق می‌کنند. این باید براساس نیازهای شغلی و توافقنامه کاری باشد.

 

تعطیلات در عمان نه تنها به کارگران فرصت استراحت می‌دهد؛ بلکه به نحوی به ارتقاء کیفیت زندگی کاری و تعادل آن در زندگی کمک می‌کند. با کمک این مرخصی، از خستگی جسمی و روحی کارگران جلوگیری و آن‌ها با انرژی به محیط کار بازمی‌گردند.

حقوق کارگر ساده در عمان؛ مرخصی برای کارگران
حقوق کارگر ساده در عمان؛ مرخصی برای کارگران
ساعات کاری مجاز

حقوق کارگر ساده در عمان و قانون کار این کشور تعیین و بر اساس ساعت کاری افراد پرداخت می‌شود. ساعت کاری مجاز برای کارگران در عمان به‌طور عمده توسط قوانین کاری واضح است. طبق مقررات کنوانسیون کاری بین‌المللی، حداکثر زمان کاری برای کارگران، به‌طور کلی هشت ساعت در روز و 48 ساعت در هفته می‌باشد. این محدودیت برای حفظ سلامت و رفاه کارگران، به‌عنوان حق اساسی آن‌ها تلقی می‌شود.

در عمان، معمولاً ساعت کاری در بخش‌های مختلف متفاوت است. برای مثال، در برخی صنایع و شغل‌ها ساعت کاری کمی بیشتر از هشت ساعت در روز است. اما کارگران به عنوان اضافه کار حق خود را دریافت می‌کنند. تعرفه‌های مختلفی برای اضافه کار و تعطیلی‌ها بر اساس مقررات قانونی و توافقنامه‌ها برای کارگران وجود دارد.

همچنین، برای کارگران زن، در شرایط خاصی مانند بارداری یا مرخصی پس از زایمان، مقررات ویژه‌ای تعیین شده‌اند. در نهایت، دولت مقررات و حقوق کارگر ساده در عمان را با توجه به شرایط اقتصادی و اجتماعی به‌روزرسانی می‌کند. دروافع با این کار مثبت، بهره‌وری کارگران را تضمین و در عین حال توسعه اقتصادی را حمایت می‌نماید.

حقوق کارگر ساده در عمان؛ ساعت کاری در عمان
حقوق کارگر ساده در عمان؛ ساعت کاری در عمان

حقوق کارگر ساده در عمان؛ بیمه‌ و پوشش درمانی

سیستم حقوق بیمه ای و پوشش درمانی کارگران در عمان، یک سامانه جامع و محافظتی برای کارگران کشور است. این سیستم با هدف حمایت از کارگران در مواقع بیماری، حادثه و نیازهای درمانی ایجاد شد. به‌طور کلی، هر کارگر در عمان از حقوق بیمه ای و پوشش درمانی برخوردار است. این پوشش شامل خدمات پزشکی، بستری در بیمارستان، درمان‌های پزشکی و جراحی، داروها و تجهیزات پزشکی موردنیاز می‌شود. علاوه‌بر این، درصورت اتفاق حوادث کاری یا مواردی منجر به ناتوانی یا کاهش توانایی کارگر، معاش فرد تا زمان بهبود، تامین می‌شود.

برای استفاده از این خدمات، کارگران باید به‌صورت دوره‌ای مبالغ را از حقوق خود به حساب بیمه واریز کنند. با پرداخت این مبالغ، کارگران و خانواده‌هایشان از خدمات پزشکی و درمانی بهره‌برداری می‌کنند. کارگران باتوجه به سیستم حقوق بیمه ای و پوشش درمانی در عمان در‌  مواقع ناگوار، از خدمات درمانی لازم استفاده می‌کنند. این سیستم به‌منظور حفظ سلامت و ایمنی افراد در محیط کار و جامعه به کارگران ارائه می‌شود.

حقوق کارگر ساده در عمان؛ بیمه کارگران در عمان
حقوق کارگر ساده در عمان؛ بیمه کارگران در عمان

وضعیت بیکاری در عمان

نرخ بیکاری از  شاخص‌های مهم در اقتصاد و نشانه تعداد افراد بدون شغل و آماده به کار نسبت به نیروهای فعال می‌باشد. درباره نرخ بیکاری در عمان، منحصر به یک زمان خاص و در آینده متغیر است. همچنین آمار آن به‌عواملی نظیر رشد اقتصادی، تغییرات در بخش‌های مختلف اقتصادی، تحصیلات و مهارت‌های جوانان، سیاست‌های دولتی و غیره ارتباط دارد.

عوامل دیگر تأثیرگذار بر نرخ بیکاری در عمان، شامل توسعه صنایع، سرمایه‌گذاری‌های خارجی، توجه به آموزش و اشتغال‌زایی می‌شوند. برای کاهش نرخ بیکاری و توسعه اقتصادی، دولت عمان موارد زیر را انجام می‌دهد.

 • ایجاد فرصت‌های شغلی در بخش‌های مختلف اقتصادی
 • ارتقاء تحصیلات و مهارت‌های جوانان
 • تسهیل در تشکیل کسب و کارهای کوچک و متوسط
 • جذب سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی
 • ترویج کارآفرینی
 • ایجاد برنامه‌های آموزشی مناسب برای اشتغال‌زایی

در نتیجه، نرخ بیکاری در عمان به‌عنوان یک شاخص اقتصادی مهم، تحت تأثیر عوامل متعددی قرار دارد. تلاش‌های دولت و جامعه برای ایجاد فرصت‌های شغلی و کاهش بیکاری بسیار حائز اهمیت است. برای اطلاعات بیشتر درباره حقوق کارگر ساده در عمان با مشاوران ما در موسسه کاریابی توسعه کار در تماس باشید.

حقوق کارگر ساده در عمان؛ نرخ بیکاری در عمان
حقوق کارگر ساده در عمان؛ نرخ بیکاری در عمان

تعهدات کارفرما و کارگر

در قانون کار عمان، تعهدات کارگر و کارفرما به‌منظور حفظ حقوق و منافع هر دو طرف به دقت تعریف شده‌اند. کارگران باید به تعهدات شغلی‌شان از جمله حضور به‌موقع، انجام وظایف بادقت، رعایت اصول ایمنی، و حفظ اطلاعات محرمانه پایبند باشند.  از سوی دیگر، کارفرمایان نیز مکلف به ارائه محیط کار مناسب، پرداخت دستمزد به‌موقع و ارائه تسهیلات اجتماعی به کارگران هستند.

آن‌ها باید شرایط ایمنی را تضمین و درصورت نیاز، دوره‌های آموزشی را برای بهبود مهارت‌های کارگران فراهم کنند. درکل، تعهدات کارگر و کارفرما در عمان برای ایجاد تعادلی عادلانه بین حقوق و وظایف هر دو طرف از اهمیت بالایی برخوردار هستند. رعایت این تعهدات، نه تنها به بهبود روابط کاری کمک می‌کند؛ بلکه در توسعه پایدار و پیشرفت اقتصادی کشور نیز موثر است.

حقوق کارگر ساده در عمان؛ تعهدات بین کارگر و کارفرما
حقوق کارگر ساده در عمان؛ تعهدات بین کارگر و کارفرما

حقوق کارگر ساده در عمان؛ حق شکایت و دسترسی به دادگاه

حقوق کارگران و دسترسی آن‌ها به دادگاه به‌عنوان مباحثی اساسی در حوزه حقوق کار و اشتغال مورد توجه قرار می‌گیرد. قوانین کار در عمان حقوق کارگران را تضمین و رعایت آن‎ها به‌منظور حفظ تعادل و آرامش در بازار کار مورد تاکید قرار می‌گیرد. کارگران در عمان دارای حق تقدم به دادگاه درصورت بروز اختلافات کاری هستند.

طبق قوانین کار این کشور، کارگران اجازه‌ی ارجاع شکایات خود به دادگاه‌های کاری را دارند. این دادگاه‌ها به‌طور ویژه به اختلافات مرتبط با قوانین کاری رسیدگی می‌کنند. دسترسی به دادگاه در عمان برای کارگران به‌منظور حل اختلافات کاری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. این امر به حفظ حقوق کارگران و پیگیری اجرای عدالت در مسائل مرتبط با اشتغال کمک می‌کند.

همچنین، طبق قوانین عمان کارگران درصورت نیاز برای تصمیم‌گیری بهتر اجازه‌ی صحبت با مشاوران حقوقی را دارند. به‌طور کلی، حق شکایت کارگران و دسترسی آن‌ها به دادگاه در عمان از مهمترین مقررات برای حفظ حقوق کارگران به‌شمار می‌آید.

حقوقکارگر ساده در عمان؛ حق شکایت کارگر از کارفرما
حقوقکارگر ساده در عمان؛ حق شکایت کارگر از کارفرما
حقوق کارگر ساده در عمان؛ سن اشتغال

در عمان، سن اشتغال یکی از مسائل مهم در حوزه استخدام و کارآفرینی است. براساس قوانین کار و استخدام در این کشور، حداقل سن مجاز برای ورود به بازار کار 15 سال است. اما برای شغل‌های خاصی نیاز به سن بالاتری دارند. به‌عنوان مثال، برای انجام کارهای سنگین و خطرناک سن اشتغال بیشتری موردنیاز در این کشور است.

همچنین، در برخی موارد، ترجیح کارفرمایان استخدام کارمندان جدید با سن بالاتری است. زیرا تجربه کاری و مهارت‌های بیشتری را با خود به‌همراه آورند. از این‌رو، سن اشتغال به تنهایی عامل تعیین کننده در کشور عمان نیست. عوامل دیگری مانند تحصیلات، تجربه کاری، و تخصص‌های فنی نیز در انتخاب کارمندان تأثیرگذار هستند. قوانین و مقررات مربوط به سن اشتغال احتمالا در  آینده تغییر می‌کنند. افراد برای اطلاع از حقوق کارگر ساده در عمان، باید با قوانین جاری در این زمینه آشنا و آن‌ها را رعایت کنند.

حقوق کارگر ساده در عمان؛ سن قانونی اشتغال
حقوق کارگر ساده در عمان؛ سن قانونی اشتغال

حقوق کارگران زن و مساوات جنسیتی

در عمان، حقوق کارگران زن و مساوات جنسیتی در سال‌های اخیر توسط دولت بهبود یافته‌اند. قوانین کار در عمان تبعیض‌های جنسیتی را در محیط کار به حداقل می‌رسانند. طبق قانون عمان کارگران، بدون توجه به جنسیت، باید عادلانه در محیط کار بازنگری و حقوق و تسهیلات یکسانی را دریافت کنند.

درطول تلاش‌های اخیر برای ترویج مساوات جنسیتی، زنان به نسبت بیشتری به موقعیت‌های کاری مختلف دست یافته‌اند. افزایش دستمزد حقوق کارگر ساده در عمان و فرصت‌های شغلی برای زنان نشان از پیشرفت در این زمینه دارد. همچنین، تلاش‌های آموزشی برای افزایش مهارت‌های زنان و دسترسی به آموزش‌های تخصصی نیز در جهت تقویت جایگاه‌شان در بازار کار انجام می‌شود.

باوجود پیشرفت‌های چشمگیر در حوزه حقوق کارگران زن و مساوات جنسیتی در عمان، اما هنوز چالش‌هایی وجود دارد. تبعیض‌های نهادی و فرهنگی همچنان مانع اجرای کامل مساوات جنسیتی می‌شوند. به‌همین دلیل، تلاش‌ها برای آگاه‌سازی، آموزش و تغییر نگرش‌ها در جامعه برای بهبودهای دائمی در این زمینه اهمیت دارند.

حقوق کارگر ساده در عمان؛ تساوی حقوق زن و مرد در قانون کار
حقوق کارگر ساده در عمان؛ تساوی حقوق زن و مرد در قانون کار
مطالب مرتبط

جهت مشاوره و کسب اطلاعات تخصصی در خصوص اقامت و کاریابی خارجی و انواع ویزا با کارشناسان باتجربه ما در مجموعه توسعه کار تماس بگیرید.

کشورهای حوزه فعالیت توسعه کار

همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

2 نظر در “حقوق کارگر ساده در عمان ✅ آشنایی با شرایط 2024

 1. مهیار رجبی بالا گفشه گفت:

  متقاضی کار در کشور عمان هستم لذا خواهشمندم مساعدتی فرمائید

  1. ادمین سایت گفت:

   سلام و احترام در حوزه کاری در کشور عمان فعال نیستیم و در حال حاضر فقط ثبت شرکت عمان و خرید ملک را برای اقامت انجام می دهیم و در حوزه کاری در کشور های کانادا و اسکاندیناوی فعال هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *