اخبار

سرمایه‌گذاری دولت کانادا در بریتیش کلمبیا

سرمایه‌گذاری دولت کانادا در بریتیش کلمبیا

بیش از 2.4 میلیون دلار بودجه برای احیای فضاهای عمومی و افزایش تجربیات گردشگری به جوامع B.C تعلق می‌گیرد. دولت کانادا  با سرمایه‌گذاری در سرتاسر بریتیش کلمبیا، فضاهای اجتماعی را تازه می‌کند. در نتیجه بازدیدکنندگان جدید جذب  و اقتصاد محلی  پیشرفت می‌کند.

هایدا گویی در 13 دسامبر2022 در بریتیش کلمبیا اعلام کرد؛ فضاهای عمومی ایمن و فراگیر و جاذبه‌های گردشگری پویا، کلید جوامع پر جنب و جوش هستند. آن‌ها افراد را با هر سن و توانایی دورهم جمع و به نوبه خود از مشاغل حمایت می‌کنند. در نتیجه با این کار نشاط اقتصادی را افزایش می‌دهند. در بریتیش کلمبیای شمالی، جوامع آماده پذیرایی از ساکنان و بازدیدکنندگان برای لذت بردن از فضاهای عمومی جدید و تجربیات گردشگری هستند.

امکانات تفریحی جدید در B.C

 وزیر توسعه بین‌المللی و مسئول آژانس توسعه اقتصادی اقیانوس آرام کانادا  بیش از 2.4 میلیون دلار بودجه برای ده پروژه در شمال  B.C قرار داد. این شامل بیش از 1.1 میلیون دلار برای سه پروژه است. این مقدار از طریق صندوق احیای جامعه کانادا تأمین می‌شود. تقریباً 1.3 میلیون دلار برای هفت پروژه که از طریق صندوق امداد گردشگری بدست می‌آید.

شورای گروه Skidegate، 513.443 دلار برای احیای زمین بازی Waterfront Park دریافت می‌کند. احیای زمین با جایگزینی سازه‌های قدیمی با یک مرکز بازی جدید برای سنین مختلف انجام می‌شود. این پروژه شامل طراحی مجدد پارک و نصب تجهیزات جدید برای بهبود دسترسی و تشویق فعالیت‌های تفریحی در جامعه خواهد بود.

ارتقاء زیرساخت‌های موجود و ساخت مکان‌های عمومی جدید به معنای دسترسی بهتر بریتیش کلمبیایی‌ها به برنامه‌ها و امکانات تفریحی است. این پروژه‌ها باعث رشد فرصت‌های اقتصادی، ایجاد شغل و بهبود سلامت جامعه می‌شود. جوامع تراس، کوئسنل، کیتیمت، هایدا گوایی، مکنزی، لون بوت، تل، بارکرویل و 108 مایل رنچ از اطلاعیه امروز سود می‌برند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *