دانستنی های مهاجرت

سرمایه گذاری نروژ

سرمایه گذاری نروژ

سرمایه گذاری نروژ دارای چه شرایط و قوانینی در راستای مهاجرت است؟ کشور نروژ با بهترین حقوق شهروندی و رفاه اجتماعی یکی از پرطرفدارترین کشورهای دنیا برای مهاجرت محسوب می‌شود. شیوه‌های گوناگونی برای اخذ ویزا و اقامت این کشور وجود دارد. یکی از این روش‌ها مهاجرت به نروژ از راه سرمایه گذاری است.

انجام کارها و فعالیت‌های تجاری در این کشور، شروع یک تجارت سودآور و مطمئن است. روش‌های سرمایه گذاری در نروژ بسیار گوناگون هستند. این روش‌ها شامل خرید سهام و ملک، کارآفرینی، و غیره می‌باشند.

برای افراد مهاجر هیچ محدودیتی برای خرید ملک در راستای سرمایه گذاری نروژ وجود ندارد. همچنین شما قادر به اخذ اقامت کشور نروژ از این طریق هستید. نروژ کشوری بسیار پیشرفته و عضو اتحادیه اروپا است. ۷۰% جمعیت آن را شاغلین تشکیل و نرخ بیکاری در آن نیز ۴.۳% است.

اما قبل از هر اقدامی برای مهاجرت به نروژ، باید اطلاعات لازم را در این زمینه به‌دست آورید. ما در این مقاله، برای افزایش آگاهی شما در زمینه‌ی سرمایه گذاری و مشاغل مورد نیاز نروژ،  مطالبی را جمع آوری می‌کنیم. شما با همراهی ما و مطالعه نوشته‌های زیر تصمیم بهتری در راستای مهاجرت می‌گیرید.

قوانین مهاجرت به نروژ

شرایط اخذ اقامت نروژ از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در نروژ با ETF

شرایط سرمایه گذاری در املاک و خرید ملک

اقتصاد نفت محور نروژ

کاریابی نروژ

مشاغل مورد نیاز نروژ

مهاجرت به نروژ از طریق تخصص

مزایا و معایب مهاجرت به نروژ

وکیل برای مهاجرت به نروژ

مطالب مرتبط

جهت مشاوره و کسب اطلاعات تخصصی در خصوص اقامت و کاریابی خارجی و انواع ویزا با کارشناسان باتجربه ما در مجموعه توسعه کار تماس بگیرید.

کشورهای حوزه فعالیت توسعه کار

همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *