اخبار

مشکلات خرید بیزینس در کانادا

مشکلات خرید بیزینس در کانادا

خرید بیزینس در کانادا در مسائل مختلف با مشکلاتی رو به رو می‌شود. هر کدام از این موانع و مشکلات، راهبرد مربوط به خود را دارد. شما باید تجارت خود را در کانادا با بررسی مشکلات خرید بیزینس، مدیریت کنید.

بزرگ‌ترین موانع افزایش هزینه‌های ورودی و نیروی کار و مشکلات  زنجیره تامین است. مبالغ مربوط به اقامت، خدمات تولیدی و تامین مواد خوراکی در کانادا رو به افزایش است. این روزها  ببشتر صنعت‌های این کشور زیر فشار شدید هستند. احتمالا افزایش مبلغ‌ها به مشتریان نیز انتقال پیدا کند.

یکی از دلایل هزینه‌های بالا در ارائه خدمات،  افزایش دستمزد برای استخدام کارمندان و کارکنان است. این روزها بعضی از صنایع کانادایی جهت استخدام کارمندان توانا با دستمزد خوب، مشکلات زیادی دارند. طبق اعلام نصف مشاغل کانادایی، آن‌ها توانایی توسعه تجارت خود را ندارند.  سی درصد از مشاغل کانادا، قصد ارائه  امور تجاری ترکیبی را دارند. با شرایط و چالش‌های موجود در کسب و کار کانادا، هفتاد درصد از مشاغل با چالش های تجاری روبه رو هستند.

مشکلات مهم در خرید تجارت

یکی از مشکلات مهم در خرید تجارت کانادا، ایجاد وقفه در شغل‌ها است. با توجه به گزارش‌های تازه Global corporate، اپیدمی کرونا باعث ایجاد مشکلات  تجاری در این کشور می‌باشد. وقفه‌ها در کسب و کار باعث کاهش سود‌آوری در مشاغل است. در واقع این روزها به‌خاطر همه‌گیری کرونا و تعداد زیادی از مشکلات اقتصادی، وقفه در مشاغل یک چالش بزرگ در بخش تجارت می‌باشد.

یکی دیگر از چالش‌های خرید تجارت در این کشور، روبه‌رویی بیزینس‌های کانادا با مسائلی است. در ادامه به آن‌ها را نام می‌بریم:

  • آلودگی
  • آتش‌سوزی و انفجار
  • بلایای طبیعی
  • عدم پذیرش فناوری‌های جدید
  • استفاده از فناوری‌های مخرب
  • خاموشی و خرابی زیر ساخت‌های حیاتی

قطعا این مشکلات باعث عدم تمایل مهاجران و شهروندان برای سرمایه‌گذاری در این کشور می‌شود.

سرمایه گذاران به دلایلی مثل قطعی برق، عدم زیر ساخت‌های مناسب در بعضی ایالت‌ها، تمایلی برای ورود به این صنایع ندارند. پل‌ها وریل‌های کهنه از جمله عوامل کاهش سرمایه‌گذاری در صنعت حمل و نقل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *