دانستنی های مهاجرت

مهاجرت اسپانیا تمکن مالی

مهاجرت به اسپانیا با تمکن مالی

مهاجرت به اسپانیا با تمکن مالی یا سرمایه‌داری، به‌عنوان یکی از گزینه‌های مهاجرتی، در سال‌های اخیر مورد استقبال علاقه‌مندان زیادی قرار دارد. ویزای تمکن مالی اسپانیا یکی از بهترین انتخاب‌ها برای زندگی و بازنشستگی متقاضیان اقامت در این کشور است. درواقع با اخذ ویزای تمکن مالی شما بدون کسب درآمد در اسپانیا برای خودتان استطاعت مالی دارید.

برای زندگی در این کشور با این شیوه، باید درآمد غیرفعال معتبر، مثل پس‌انداز بانکی یا درآمد ثابت بازنشستگی را دارا باشید. همچنین درآمد حاصل از سرمایه‌گذاری‌هایی مثل سود سهام و یا درآمد اجاره یک ملک جزو موارد معتبر و مورد قبول برای ویزای تمکن مالی هستند.

شما با این روش اجازه‌ی انجام فعالیت اقتصادی یا حرفه‌ای در اسپانیا ندارید. به‌طور کلی درصورت عدم انجام شغل یا مزاحمت برای مردم اسپانیا شما توانایی زندگی در این کشور را دارید. بنابراین باید برای دریافت این نوع ویزا، درآمد کافی برای حمایت از خود را اثبات کنید. به‌همین خاطر نام دیگر این ویزا خود حمایتی نیز است.پس مهاجرت از طریق تمکن مالی، یک ویزای درآمد غیرفعال دارد. در ادامه این مطلب به توضیحات بیشتری راجع‌به مهاجرت اسپانیا با تمکن مالی می‌پردازیم.

هزینه مهاجرت به اسپانیا

هزینه حمل و نقل در اسپانیا

مهاجرت با تمکن مالی اسپانیا

مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری

ثبت شرکت در اسپانیا

خرید ملک در کشور اسپانیا

تمکن مالی ویزای تحصیلی اسپانیا

مهاجرت به اسپانیا بدون سرمایه گذاری

مزایای اقامت اسپانیا بدون سرمایه گذاری

مطالب مرتبط

جهت مشاوره و کسب اطلاعات تخصصی در خصوص اقامت و کاریابی خارجی و انواع ویزا با کارشناسان باتجربه ما در مجموعه توسعه کار تماس بگیرید.

کشورهای حوزه فعالیت توسعه کار

همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *