دانستنی های مهاجرت

مهاجرت اکسپرس انتری کانادا

مهاجرت اکسپرس انتری کانادا

مهاجرت اکسپرس انتری کانادا یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های مهاجرتی این کشور است. این روش به‌دلیل سادگی و سرعت برای بسیاری از متقاضیان جذابیت دارد. همچنین اکسپرس انتری، به افراد دارای مهارت با تجربه کاری متوسط ​​و بالا کمک می‌کند. این افراد به سرعت و با کمترین مشکلات ممکن، اقامت دائم در کانادا را کسب می‌کنند.

برای شرکت در این برنامه، متقاضی باید ابتدا شاخص اکسپرس انتری کانادا را از طریق تست بررسی کند. در همین راستا باید یک پروفایل کاری در سامانه برنامه ایجاد کند. سپس نمرات خود را در مهارت‌های زبان انگلیسی یا فرانسوی، تحصیلات، سابقه کاری و سن و برخی از عوامل دیگر وارد کند. در آخر متقاضیان با بالاترین نمرات در شاخص اکسپرس انتری، دعوت به ارائه درخواست رسمی برای اقامت دائم در کانادا می‌شوند.

به‌دلیل سرعت و تاثیر اکسپرس اینتری در مهاجرت به کانادا بسیاری از مهاجران در سراسر جهان از این برنامه استفاده می‌کنند. با این حال، به‌دلیل رقابت بسیاری در این برنامه، شاید انجام موفقیت‌آمیز آن برای برخی از متقاضیان سخت باشد. بنابراین، کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی توسعه کار به‌طور دقیق‌تری درمورد مهاجرت اکسپرس انتری کانادا شما را راهنمایی می‌کنند. سایت رسمی دولت کانادا canada.ca نیز به‌روز ترین اطلاعات را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد.

مهاجرت اکسپرس انتری کانادا؛ اقامت کانادا از طریق اکسپرس اینتری

اقامت کانادا از طریق برنامه اکسپرس اینتری (Express Entry) یک فرصت برای افراد علاقه‌مند به مهاجرت است. این برنامه توسط دولت برای جلب افراد با توانمندی‌ها و مهارت‌های موردنیاز ایجاد شد. درادامه، به برخی از مهم‌ترین نکات برای اقامت کانادا از طریق اکسپرس اینتری اشاره می‌کنیم:

سیستم امتیازدهی: برنامه اکسپرس اینتری از یک سیستم امتیازدهی استفاده می‌کند. افراد براساس عواملی مانند سن، تحصیلات، تجربه کاری، زبان و غیره امتیاز جمع می‌کنند.

مراحل درخواست: متقاضیان باید مراحلی را درراستای مهاجرت اکسپرس انتری کانادا طی کنند. از جمله درخواست ویزا و درصورت دعوت، ارسال تقاضا برای مقامات مهاجرتی کانادا.

نمره زبان: مهارت‌های زبانی در انگلیسی یا فرانسه برای متقاضیان بسیار مهم هستند. آزمون‌های مهاجرتی مانند IELTS برای انگلیسی و TEF برای فرانسه برای اثبات مهارت‌های زبانی است.

اعتبار پیش‌فرض: مهاجران باید برای اقامت در کانادا اعتبار پیش‌فرض را دارا باشند. این اعتبار شامل ارائه مدارک مالی و تائیدیه بانکی است.

انتخاب مقصد: برای اقامت در کانادا، متقاضیان باید استان یا مقصد خود را انتخاب و در آنجا کاریابی کنند.

مشاوره: برای موفقیت در اقامت کانادا از طریق اکسپرس اینتری، مشاوره با یک مشاور مهاجرتی متخصص توصیه می‌شود. وکلای مجرب موسسه مهاجرتی توسعه کار شما را در این زمینه بسیار راهنمایی می‌کنند.

مهاجرت اکسپرس انتری کانادا؛ اکسپرس انتری
مهاجرت اکسپرس انتری کانادا؛ اکسپرس انتری

مهاجرت اکسپرس انتری کانادا؛ مراحل اکسپرس انتری

انتقال به کانادا و تبدیل به یک مهاجر دائمی برای بسیاری از افراد یک رویای بزرگ است. یکی از مسیرهای سریع و موثرتر برای ورود به این کشور، برنامه اکسپرس انتری (Express Entry) است. درادامه، برخی مراحل اصلی برنامه اکسپرس انتری کانادا را بررسی می‌کنیم:

اهلیت اساسی

برای شروع مهاجرت اکسپرس انتری کانادا، شما باید اهلیت اساسی را دارا باشید. این شامل تجربه کاری معتبر در یکی از حرفه‌های موردنیاز، مدرک تحصیلی معتبر و داشتن زبان‌آموزی مناسب می‌شود.

ایجاد پروفایل اکسپرس انتری

پس از اطمینان از اهلیت، شما باید پروفایل اکسپرس انتری خود را در سیستم کامپیوتری کانادایی‌ها ایجاد کنید. در این مرحله، اطلاعات شخصی، تجربه کاری، مدرک‌ها و امتیازات شما وارد می‌شوند.

امتیازدهی

سیستم امتیازدهی کانادایی‌ها بر اساس اطلاعات ورودی در پروفایل شما امتیاز می‌دهد. امتیازات شما از عواملی مانند تجربه کاری، مدرک تحصیلی، سن، تجربه کانادایی و دیگر موارد تشکیل می‌شود.

برگزاری دوره‌های آزمون زبانی و افزایش امتیازات

برای افزایش امتیازات خود، توانایی شرکت و کسب نمره خوب در آزمون‌های زبانی معتبری مانند IELTS یا CELPIP را دارید.

اقدامات پس از دعوت مهاجرت اکسپرس انتری کانادا

پس از دعوت، شما باید مدارک پزشکی و پلیسی را تحویل و هزینه‌های مرتبط با مهاجرت را پرداخت کنید.

 

مهاجرت اکسپرس انتری کانادا؛ مراحل اکسپرس انتری
مهاجرت اکسپرس انتری کانادا؛ مراحل اکسپرس انتری

امتیاز اکسپرس انتری کانادا

مهاجرت اکسپرس انتری کانادا؛ تحصیلات در اکسپرس انتری

مهاجرت اکسپرس انتری کانادا؛امتیاز زبان در این روش

مهاجرت اکسپرس انتری کانادا؛ مدارک لازم

اکسپرس انتری استانی کانادا چیست؟

هزینه اکسپرس انتری کانادا

مطالب مرتبط

جهت مشاوره و کسب اطلاعات تخصصی در خصوص اقامت و کاریابی خارجی و انواع ویزا با کارشناسان باتجربه ما در مجموعه توسعه کار تماس بگیرید.

کشورهای حوزه فعالیت توسعه کار

همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید، ایشان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *